Diary

Pretty litte Liars

24. června 2011 v 14:24 | Denn*
Hi Dolls!
Ve škole už máme naštěstí všechno za sebou tak už je lehárko,) Konečně!.D Končíme krásně o půl 12 no není to nádhera? Příští týden máme nějaké výlety,tak budu mít konečně čas na dodělání článku.)) Dnes jdu s kamarádkama na diskotéku, tak jsem zvědavá jak se vydaří,ale předtím oslavíme u nás kamarádčiny narozeniny.) Mám pro ni krásné naušničky,tak doufám,že se jí budou líbit.):*

Viděli jste už seriál Pretty little liars?Je naprosto famózní,úžasný,neodolatelný,napínavý.Zkrátka nemá chybu <3. Objevila jsem ho náhodou,protože kamarádky mi řekli,že je to dobrý seriál,tak jsem si řekla,že to zkusím a pustila si ho. No parááda! Od té doby, se PPL nemůžu nabažit,))) Dávám vám sem na ukázku nějaké fotky z PPL tak doufám,že jsem vás neošálila.)) Brzy se zase ozvu.Užijte si krásný víkend!.)
XOXO Denn*

I'm so busy!

20. června 2011 v 17:53 | Denn*
Hi Dolls!
Uhh!..Ve škole jsou doslova ''dny hororu'' tlačí na nás jak jen nejvíc to jde.// už se těším až to skončí a budou prázdniny,)) Tak vás prosím mějte strpeníčko s článkem.Potřebuji k němu nafotit materiály,ale není čas.Slibuji, že co nejdřív to tu bude.)) Jak jste si vůbec užili víkend? Já jsem po dlouhé době se rozhodla si někam povyrazit.) Bylo to bezvadné,hráli velmi pěkně a dobře jsem si zatancovala no prostě parádička.)) ale být celou noc v tom zakouřeném klubu.// Nic extra pro mě.))
Brzy se ozvu,))
XOXO Denn*

Welcome on Dollweb

16. června 2011 v 12:14 | Denn*
Hi dolls!
Ráda bych vás chtěla přivítat na mém blogu,který se bude věnovat zejména módě a kráse. Doufám, že se vám tady bude líbit a stanete se pravidelnými návštěvníky.)) Proč zrovna móda a krása? Jak jistě víte, v dnešní době existuje spousta blogu a stránek,kde je toto téma jako hlavní,ale spousta z nich to majitelky dělají, jen jako, že je to právě IN. Zatímco já módu a svět krásy miluji. Mé motto zní: "Každá slečna,žena může být krásná" a já vám chci pomoct, aby se sen mohl stát skutečností,)) Už jsem měla spoustu blogů, ale u žádného mě to dlouho nevydrželo, ale s dollweb si věřím,)) Doufám, že se vám tady bude líbit a stanete se pravidelnými návštěvníky.))
XOXO Denn*
 
 

Reklama